O NAS | serwis drukarek Soft Machines

Dla Ciebie wydzierżawiamy i serwisujemy: Drukarkę, kopiarkę, skaner

O nas

Soft Machines

Jesteśmy marką działającą na rynku dostaw materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych. Nasza firma powstała w 2013 roku na bazie wcześniejszych doświadczeń. Przez lata współpracowaliśmy z czołowymi producentami w zakresie sprzedaży sprzętu biurowego. Wówczas nabraliśmy odpowiednich kompetencji. W przeszłości braliśmy udział m.in. w organizacji wizyty byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Billa Clintona. Obsługiwaliśmy także liczne zlecenia dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Konica Minolta Business Solutions Polska.

Świadczymy usługi w zakresie dystrybucji i zarządzania urządzeniami w każdym biurze. Soft Machines specjalizuje się m.in. w sprzedaży drukarek, kopiarek, kserokopiarek, a także skanerów. Jednakże dzięki nam nie musisz kupować sprzętu na własność. Oferujemy również dzierżawę drukarek i kopiarek. Dostarczymy do Twojego przedsiębiorstwa całą gamę innych niezbędnych akcesoriów w nowoczesnym biurze XXI wieku.

Działalność Soft Machines ma na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb Klientów. Oferujemy sprzęt nowy oraz używany w bardzo dobrym stanie. Szukasz drukarki na wynajem? Myślisz o kopiarce w leasingu? Możesz zaufać naszej firmie! Wszystkie modele zostały wykonane w wysokiej technologii, która jest gwarancją stabilnej pracy.

Dbamy również o zaopatrywanie Klientów detalicznych i masowych w najwyższej jakości tonery oraz tusze. Wieloletnia znajomość rynku pozwala nam na dysponowanie renomowanymi częściami do kopiarek:

  • Develop,
  • Konica,
  • Kyocera,
  • Minolta,
  • Mita,
  • Olivetti
  • czy Utax.

Prowadzimy naprawę, a także kompleksowy serwis drukarek kopiarek i kserokopiarek. U nas wszyscy Klienci mogą liczyć na rzetelne doradztwo oraz kompleksową obsługę w konkurencyjnych cenach!

Partnerom Biznesowym zapewniamy oszczędne rozwiązania obiegu dokumentów, utrzymanie sprawności urządzeń i szybką dostawę oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Gwarantujemy indywidualne podeście do każdego Klienta.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa!

Z poważaniem

Grzegorz Petrykowski

Masz pytania? Napisz do nas!

WPROWADZANIE INNOWACJI W DZIEDZINIE DRUKOWANIA, SKANOWANIA I KOPIOWANIA POZWALA NAM TWORZYĆ ATRAKCYJNE OFERTY DLA NASZYCH KLIENTÓW.

Pozwól nam poznać Twoje wymagania, a wskażemy rozwiązania, które wyjdą naprzeciw potrzebom Twojej organizacji. Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci ciekawe propozycje.Formularz kontaktowy